Hlava ČSLA Zbraně Technika Výstroj Výzbroj Útvary Služba Fórum Muzeum KVH ČSLA Spolubojovníci ČSLA ČSLA Zbraně Technika Výstroj Výzbroj Služba KVH Forum Spolubojovníci ČSLA Zbraně Technika Výstroj Výzbroj Služba Fórum Muzeum KVH ČSLA Spolubojovníci ČSLA Zbraně Technika Výstroj Výzbroj Služba Fórum Muzeum KVH ČSLA Spolubojovníci ČSLA Zbraně Technika Výstroj Výzbroj Služba KVH Forum Spolubojovníci

ZBRANĚ Pusky

ŽENIJNÍ PROSTŘEDKY
| Minohledačky | Potapěčské prostředky | Ostatní |

 

Minová hledačka W4P
Minová hledačka W4P je elektrický přístroj určený k zjišťování kovových min, popř. nekovových min s kovovými rozněcovači, dělostřeleckých nábojů a leteckých pum, které jsou uloženy v zemi nebo ve sněhu. Je též určena k zjišťování kovových min, nábojů atd. umístěných ve vodě a to do hloubky 20 m.

Minová hledačka W3P
Minová hledačka W3P je elektrický přístroj určený k zjišťování kovových min, popř. nekovových min s kovovými rozněcovači, dělostřeleckých nábojů a leteckých pum, které jsou uloženy v zemi nebo ve sněhu. Je též určena k zjišťování kovových min, nábojů atd. umístěných ve vodě a to do hloubky 40 cm.

OGF-L
Hledačka feromagnetických materiálů pro použití na zemi OGF-L je přenosný elektronický přístroj, určený ke zjišťování feromagnetických min, leteckých pum, jaderných min, zbraní, munice a ostatních feromagnetických předmětů jako jsou potrubí a kabelové spoje uložené v zemi.

OGF-W
Hledačka feromagnetických materiálů pro použití ve vodě OGF-W je přenosný elektronický přístroj určený ke zjišťování speciálních kovových min uložených ve vodě a ostatních feromagnetických materiálů jako jsou části lodí, zbytky ocelových a železobetonových konstrukcí apod.

Vyhledat
Webarchiv


TOPlist

FORUM.CSLA.cz

MUZEUM.CSLA.cz

KVH ČSLA

KVH ČSLA

Creative Commons License
veškeré texty i fotografie zde uveřejněné podléhají licenci Creative Commons BY-NC-ND

 

Klub vojenské historie ČESKOSLOVENSKÉ LIDOVÉ ARMÁDY
http://www.csla.cz - http://forum.csla.cz - http://kvh.csla.cz

ZBRANĚ Pusky