Hlava ČSLA Zbraně Technika Výstroj Výzbroj Služba Fórum Muzeum KVH ČSLA Spolubojovníci ČSLA Zbraně Technika Výstroj Výzbroj Služba KVH Forum Spolubojovníci

VOJÁCI SOBĚ

Virtuální místo určené především bývalým vojákům základní služby i vojákům z povolání, kde můžete najít své kamarády a kolegy z vojny a nebo jim zanechat vzkaz. V současné době společný projekt ČSLA.cz, Armyburza.cz a Excalibur Army pod názvem SPOLUBOJOVNÍCI. Navštivte nejobsáhlejší databázi tohoto druhu na českém internetu. Přejeme Vám hodně štěstí při hledání svých kamarádů - pokračujte zde na stránku SPOLUBOJOVNÍCI.

Klikněte prosím

Spolubojovníci je projekt s cílem shromáždit bývalé kolegy z dob základní vojenské služby, ale i kolegy z novodobé profesionální armády.

Projekt vznikl v roce 2007, během let se neustále zdokonaloval a v současné době je největší databází kamarádů z vojny v ČR. Do databáze se zapsalo již přes 20.000 spolubojovníků a počet nových uživatelů stále roste.

Databáze obsahuje čísla útvarů, města útvarů a kraje, do kterých města spadají. Spolubojovníci se tedy dají vyhledávat podle čísla útvaru, podle lokace (kraj, město) nebo podle konkrétního jména hledaného spolubojovníka.

Kromě obecných informací o spolubojovnících (útvar, město a rok nástupu do vojenské služby) jsou po přihlášení k dispozici i kontaktní informace (e-mail, telefon) jednotlivých spolubojovníků.

Jsme rádi, že si lidé SPOLUBOJOVNÍKY oblíbili a doufáme, že zde většina lidí nalezne svého kamaráda z vojny.


V případě problémů nás můžete kontaktovat na e-mailové adrese spolubojovnici@csla.cz.

Vyhledat
Webarchiv


TOPlist

Creative Commons License
veškeré texty i fotografie zde uveřejněné podléhají licenci Creative Commons BY-NC-ND

Klub vojenské historie ČESKOSLOVENSKÉ LIDOVÉ ARMÁDY
http://www.csla.cz - http://forum.csla.cz - http://kvh.csla.cz

ZBRANĚ Pusky